• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотека

Бібліотека

Завітайте до нашої бібліотеки, тут ви знайдете підручники, спеціальну та художню літературу на будь-який смак!

/ Files / images / библ 1.JPG

/Files/images/библ2.JPG

/Files/images/библ3.JPG

/Files/images/библ4.JPG

«Небесна Сотня - безсмертні дочки і сини України».

/Files/images/bbloteka/IMG_7530.jpg

Так називався урок - реквієм, який підготували і провели бібліотекар Будакова О.М. і класний керівник 10-Б класу Коломієць О.О. Учитель історії Баліцький М. В. розповів про героїв Крут, юних киян - студентів, які в далекому 1918 році загинули за рідну землю. Історія перегукується із сьогоденням.

/Files/images/bbloteka/IMG_7535.jpg

Учні 10-Б класу Ковпак Людмила, Цимбал Діана, Рудий Владислав, Петренко Володимир, Ревенко Дарина, Злиденна Діана зворушливо і хвилююче читали поетичні рядки про Небесну сотню, яка ціною свого життя викупила свободу для мільйонів українців; про наших героїв - земляків Галянта Віталія, Цимбала Сергія, Рацюка Максима, Матусевича Сергія, загиблих в зоні АТО.

/Files/images/bbloteka/IMG_7536.jpg

Під сумний гімн Небесної Сотні «Пливе кача» присутні схилили голови в жалобі, вшановуючи пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Гра-турнір "Літературний кругозір"

/Files/images/быблыотека.JPG

Бібліотечний урок «Комп'ютер і книга в інформаційному просторі» за участю бібліотекаря районної бібліотеки Пацелі Л. А.

/Files/images/DSC00783.JPG

/Files/images/DSC00789.JPG

Ранок для учнів 2-х класів Таємничі стане в нагоді королівстві Книги. Театралізована вистава за участю учнів 9-А (кл. Керівник Микитюк Н.М.)

/Files/images/IMG_4390.JPG

Казковий ерудит - лото для учнів 3-х класів «Казкова орбіта».

/Files/photogallery/IMG_3445.jpgВиховна година "Майбутнє в наших руках"

В рамках місячника шкільних бібліотек "Виховуємо громадянина України" в бібліотеці нашого НВК №2 бібліотекар школи Будакова О.М. і бібліотекар районної бібліотеки Пацеля Л.А. з учнями 9-Б класу (класний керівник Забудько Л.В.) провели виховну годину "Майбутнє України в наших руках". Учні Яна Олійник, Данило Танський, Оксана Сович, Олена Паламарчук, Олександр Кухар, Надія Строянівська, Вікторія Варщук, Діана Коваленко, Валерія Мацола, Ярослав Мацак, Тетяна Суха розповідали про мужність і відвагу наших земляків-воїнів АТО, висловлювали своє ставлення до патріотизму, власну громадянську позицію. На закінчення виконали патріотичні пісні Андрія Кузьменка.

/Files/images/201511190004.JPG

У листопаді провели виховну годину для учнів 4-Б класу "Трагедія голоду - 33" класний 4-Б класу Даценко О.І. розповіла учням про жахливі роки голоду, про страждання і смерть мільйонів людей Бібліотекар Будакова О.М. ознайомила учнів з літературою по цій темі. Підкреслила дітям, що у наших предків було святим правилом не залишати недоїдків хліба. Хліб потрібно берегти. Учениці Зленко Мар'яна. Зощук Ірина, Устінюк Ярослава, Коротчук Дарина, Романченко Анастасія декламували вірші про найбільшу святиню - хліб, про важку і почесну працю хліборобів.

/Files/images/bbloteka/201511190002.JPG

/Files/images/bbloteka/201511190005.JPG

/Files/images/bbloteka/201511190003.JPG

Казок веселий хоровод

У бібліотеці весело пройшов літературно-музичний вечір для учнів 2-х класів "Казок веселий хоровод". Члени активу бібліотеки, учениці 9-А класу Пацеля Катя, Шінькова Діана, Усенко Олеся, Бондар Іра, Бабенко Альбіна провели з дітьми казкове ерудит-шоу, конкурси: «Казкові розваги", "Чи знаєте ви пісеньку?", "Веселі Фіксікі" і ін. Другокласники з задоволенням розповідали вірші, прислів'я та приказки про книгу. Бібліотекар Будакова О.М. запросила другокласників не забувати відвідувати бібліотеку, де їх чекають чудові книги про подвиги героїв, про пригоди і подорожі, про Всесвіт і його чудеса.

До Всвітнього дня книги та авторського права/Files/images/bbloteka/den_knigi/DSC_4996.JPG

До Всесвітнього дня книги і авторського права в КПК №2 відбувся бібліотечний флешмоб,

ініційований бібліотекарем Будаков Ольгою Миколаївною. Після уроків на перерві учні 10-А класу з відкритими книгами в руках стояли вздовж коридору біля вікон і читалі.Учені і вчителі звертали увагу на несподівану появу біля вікон школярів, що читають.У цей день учні 9-А класу обладнали скарбничку мудрих думок про книгу у бібліотеці "Читай - дізнавайся, вчися - НЕ лінісь". Активісти бібліотеки уздовж коридору оформили великий стенд "В книгах - світло мудрості", на який були наклеєні листівки різного кольору з цікавими фактами про бібліотеки світу. Класний керівник 10-А класу Микитюк М.Н. розповідала про значення книги в житті видатних мудреців і винахідників. Бібліотекар Будакова А.М. закликала дружити з книгою як джерелом інформації для сучасної людини і запросила відвідати бібліотеку, де читачів чекають книги на різні цікаві теми.Також в цей день почалася акція "Подаруй книгу бібліотеці" /Files/images/bbloteka/den_knigi/DSC_5105.JPG

/Files/images/bbloteka/den_knigi/DSC_5070.JPG

/Files/images/bbloteka/IMG_7536.jpg/Files/images/bbloteka/den_knigi/201511190005.JPG

Живи, книго!

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек учні класу (класний керівник Даценко Світлана Олександрівна) відвідали шкільну бібліотеку як трудовий десант. Допомагали бібліотекарю Ользі Миколаївні у виготовленні алфавітних роздільників, розставляли фонд на стелажах вільного доступу. Подарували бібліотеці 10 книг, серед яких твори українських і зарубіжних письменників.


Учні класу (класний керівник Животівська І. О.) подарували книги про видатних гетьманів і ватажків козацтва.

/Files/images/datsenko_so/20161004_113352111.jpg

13 жовтня для учнів 10-11класів відбулася година патріота «Ми Україні будемо служить», присвячена Дню захисника Вітчизни та українському козацтву, яку підготувала і провела бібліотекар Будакова О.М.


Присутні з цікавістю прослухали літературно-музичну композицію, яку з натхненням, майстерно і емоційно виконали учні 11-А класу (класний керівник Микитюк Н.М.)

Про неповторну, мальовничу і рідну українську землю розповідали Берідзе Ека, Макаревський Олександр, Карімова Вікторія, Ясінський Владислав, Ієд Хасан. Кононюк Роман та Коломієць Тетяна згадали талановитих козацьких ватажків: Сагайдачного, Дорошенка, Сірка та інших, що рятували український народ у темне лихоліття.


З болем в серці присутні слухали поетичні рядки про мужніх, вірних синів і дочок України учасників АТО. Поезії прочитали Макаревська
Юлія, Малиш Діана та Кримська Вікторія

Схиливши голови в жалобі, присутні вшанували пам'ять усіх невинно убитих, які віддали життя за незалежність і свободу.

Запрошений голова ОО «Ставищенське козацтво» Жабуровський А.А. розповів про минуле та сьогодення Ставищенських козаків і подарував бібліотеці історико-документальний збірник про звитяжні роки боротьби і перемог.

У виконанні учнів 11-А звучали пісні К. Бужинської «Як у нас на Україні» Н. Май «А я бажаю вам добра» та інші.

Книга - безмежний світ знань

Відбувся традиційний літературний ранок для учнів 2-х класів «Посвята в читачі», який підготувала і провела разом зі своїми вихованцями класний керівник 8-А класу Даценко Світлана Олександрівна.

Діти із захопленням зустрічали своїх улюблених казкових героїв Буратіно (Клименко С.), Незнайко (Шевчук К.), Червону Шапочку (Гірда К.), Попелюшку (Кучма А.), з якими відбувалися веселі пригоди.

Велична Королева Книга (Алавнех М.) разом з Книжкової Лікарем (Ковпак С.) оберігали Книгу (Козій Е.), від Баби Яги (Войченко К.) і Хлопчика-дебошира (Білоус О.)

Додавало гарного настрою музичне оформлення свята, який створював звукорежисер Цимбал Б.

Всі присутні повторили "Правила користування з книгою"

Завершився Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, який тривав з 06.10.2016р. по 31.10.2016р. під гаслом "Книга і читання - важливий фактор у вихованні духовних цінностей учнів".
У НВК №2 проведені заходи:1.Оформлено тематичну полицю
"Життя шкільного сторінки
Нехай будуть сонячні й щасливі "
04.10.2016р. Будакова О.М.

2. Проведено родинне свято, присвячене книзі "Супер-сімейка або Діти і батьки читають охоче"
26.10.2016р. Кійченко Т.В.

3. Проведено конкурс читців "З добром до людей добре слово летить"
5-6 кл. Будакова О. М.

4. Відбулася годину патріота "Ми Україні будемо служить" для учнів 10-11 класів до Дня захисника України і вшанування українського козацтва.
13.10.2016р. 11-А клас Будакова О.М., Микитюк Н.М.

5. Оформлено тематичну полицю "До книги всьому шляху відкриті".
18.10.2016р. Будакова О.М.

6. Проведені літературні години для учнів 5-6 класів "Знань золота скарбниця".
17-21.10.2016р. Будакова О.М.

7. Створено папку - збірник віршів "Художнє слово про книгу."
31.10.2016р. Будакова О.М.

8. Проведені літературні години для учнів третіх класів "Вчимося, читаємо, знань набираємо".
28.10.2016р. Будакова О.М.

9. Проведені літературний ранок для учнів 2-х класів «Посвята в читачі».
30.11.2016р. , Будакова О.М ., Даценко С.О.

14 лютого - міжнародний день дарування книг. Учні дарували друзям, однокласникам, рідним не тільки традиційні "Валентинки", але і книги.
Учні 4-Б класу (класний Науменко В.М.) і шкільний психолог Стрільники Марина Володимирівна подарували книги шкільній бібліотеці. Бібліотекар Будакова О.М. і бібліотечний актив вдячні за подарунки.

/Files/images/bbloteka/DSC08901.JPG

/Files/images/bbloteka/DSC09023.JPG

У першу середу березня Міжнародна спільнота влаштовує всесвітній день читання вголос. Цю традицію ввела американська некомерційна організація «Літературний світ» цього дня шкільний бібліотекар Будакова О.М. та члени бібліотечного активу, учениці 9-Б класу Цимбал Таня. Гонтар Ілона, Гула Даша, Олійник Ліза, Ільїн Діана, Медведчук Діана (класний керівник Кушніренко А.І.) провели справжнє свято Слова, Книги, Читання для учнів 5-х класів (класні керівники Гонтар Н.І. та Якименко В. Ю.). Відбувся конкурс читців. Діти декламували вірші про доброго помічника і порадника – Книгу, про чудову пору дитинства, про кольоровий і захоплюючий навколишній світ. Переможцями конкурсу стали учні: Чернушенко Руслана (5-А кл.) – 1-е місце, Кіндзерська Ангеліна (5-А кл.) – 2-е місце, Глиняний Андрій та Коваленко Віка (5-А кл.) – 3-е місце.


Всі учасники конкурсу одержали в подарунок книги, а переможцям вручили дипломи.

Веселого настрою додало ерудит-шоу, проведене ведучими.

В атмосфері приязні і захоплення однокласників пройшов виступ Солов'я Михайла (учня 5-А кл.) Він майстерно виконав танок улюбленого казкового героя Котика-Муркотика. Свято супроводжувалось музичним супроводом.

На завершення бібліотекар побажала дітям приємної зустрічі з мудрими книжками.

2 квітня – Міжнародний день дитячої книги.

Бібліотекар Будакова О.М. провела в шкільній бібліотеці з учнями 5-Б класу гру-квест «Скарби і таємниці з книжкової полиці».

Шкільна бібліотека перетворилась на уявний корабель, на якому пірати заховали свої скарби. А в різних куточках бібліотеки, заховалися підказки, як їх знайти.

Діти пройшли через «Планету загадкових істот» (поличка з книгами серії «Я пізнаю світ»). Щоб дістати підказку, за змістом шукали розділ про хижу білу акулу (повторили з чого складається книга).

На виставці «Мільйон пригод, казок і таємниць» розшукали улюбленця Гаррі Поттера, якого звали Букля. Чемно в нього попросили підказку (вона була під паперовою совою)

В безлічі словників розшукали потрібний словник іншомовних слів, щоб знайти визначення слова «пірат».

Потім заглянули до диво-скрині (алфавітний каталог, його призначення).

І, нарешті в куточку бібліотеки, на Ягідній галявині, за червоною картонною полуничною знайшли сундучок з коштовностями у вигляді шоколадних монет. Перед тим, як дістати їх учень промовив пароль «Читати – це круто!»

Майже всі учні взяли участь у мандрах, тому що на виконання кожного завдання призначалися інші.

Команда весело розділила скарб між собою.

Нехай земля квітує всюди –

Природу збережімо, люди!

Ці слова стали епіграфом екологічної читацької конференції для учнів 9 класу, яка відбулася напередодні Міжнародного дня Землі - 22 квітня.

Учениці 9-Б класу, члени активу бібліотеки, Олійник Ліза, Гонтар Аліна, Цимбал Таня, Ільїна Діна, Гула Даша, Медведчук Діана розповіли присутнім про екологічні проблеми, які загрожують людству. Про необхідність приєднуватись до міжнародних ініціатив і підтримувати загальнолюдські позитивні зусилля, які спрямовані на їх вирішення.

«Люди повинні бути добрими, мудрими, вміти любити та берегти рідну землю, її неповторну красу. Потрібно вчитись берегти все живе на Землі» - наголосила бібліотекар Будакова О.М.

День читання вголос

У першу середу березня Міжнародна спільнота влаштовує всесвітній день читання вголос. Цю традицію ввела американська некомерційна організація «Літературний світ» цього дня шкільний бібліотекар Будакова О.М. та члени бібліотечного активу, учениці 9-Б класу Цимбал Таня. Гонтар Ілона, Гула Даша, Олійник Ліза, Ільїн Діана, Медведчук Діана (класний керівник Кушніренко А.І.) провели справжнє свято Слова, Книги, Читання для учнів 5-х класів (класні керівники Гонтар Н.І. та Якименко В. Ю.). Відбувся конкурс читців. Діти декламували вірші про доброго помічника і порадника – Книгу, про чудову пору дитинства, про кольоровий і захоплюючий навколишній світ. Переможцями конкурсу стали учні: Чернушенко Руслана (5-А кл.) – 1-е місце, Кіндзерська Ангеліна (5-А кл.) – 2-е місце, глиняний Андрій та Коваленко Віка (5-А кл.) – 3-е місце.

Всі учасники конкурсу одержали в подарунок книги, а переможцям вручили дипломи.

Веселого настрою додало ерудит-шоу, проведене ведучими.

В атмосфері приязні і захоплення однокласників пройшов виступ Солов»я Михайла (учня 5-А кл.) Він майстерно виконав танок улюбленого казкового героя Котика-Муркотика. Свято супроводжувалось музичним супроводом.

На завершення бібліотекар побажала дітям приємної зустрічі з мудрими книжками.

Кiлькiсть переглядiв: 1207

Коментарi