• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотека

Бібліотека

Завітайте до нашої бібліотеки , тут ви знайдете підручники, спеціальну та художню літературу на будь-який смак !

/Files/images/бібл 1.JPG

/Files/images/бібл2.JPG

/Files/images/бібл3.JPG

/Files/images/бібл4.JPG

«Небесна Сотня – безсмертні доньки і сини України».

/Files/images/bbloteka/IMG_7530.jpg

Таку назву мав урок – реквієм, який підготували і провели бібліотекар Будакова О.М. та класний керівник 10-Б класу Коломієць О.О. Вчитель історії Баліцький М. В. розповів про героїв Крут , юних киян – студентів, які в далекому 1918 році загинули за рідну землю. Історія перекликається з сьогоденням.

/Files/images/bbloteka/IMG_7535.jpg

Учні 10 –Б класу Ковпак Людмила, Цимбал Діана , Рудий Владислав, Петренко Володимир, Ревенко Дарина, Злиденна Діана зворушливо і хвилююче читали поетичні рядки про Небесну Сотню, яка ціною свого життя викупила свободу для мільйонів українців; про наших героїв – земляків Галянта Віталія, Цимбала Сергія, Рацюка Максима, Матусевича Сергія, які загинули в зоні АТО.

/Files/images/bbloteka/IMG_7536.jpg

Під журливий гімн Небесної Сотні « Пливе кача» присутні схилили голови в жалобі, вшановуючи пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Гра – турнір «Літературний кругозір»

/Files/images/быблыотека.JPG

Бібліотечний урок « Комп’ютер і книга в інформаційному просторі» за участю бібліотекаря районної бібліотеки Пацелі Л. А.

/Files/images/DSC00783.JPG

/Files/images/DSC00789.JPG

Ранок для учнів 2-х класів Таємничі пригодив королівстві Книги. Театралізована вистава за участю учнів 9-А ( кл. керівник Микитюк Н.М.)

/Files/images/IMG_4390.JPG

Казкове ерудит – лото для учнів 3-х класів « Казкова орбіта».

/Files/photogallery/IMG_3445.jpgВиховна година "Майбутнє в наших руках"

В рамках місячника шкільних бібліотек "Виховуємо громадянина України" в бібліотеці нашого НВК №2 бібліотекар школи Будакова О.М. та бібліотекар районної бібліотеки Пацеля Л.А. з учнями 9-Б класу ( класний керівник Забудько Л.В. ) провели виховну годину "Майбутнє України в наших руках". Учні Яна Олійник, Данило Танський, Оксана Сович, Олена Паламарчук, Олександр Кухар, Надія Строянівська, Вікторія Варщук, Діана Коваленко, Валерія Мацола, Ярослав Мацак, Тетяна Суха розповідали про мужність і відвагу наших земляків-воїнів АТО, висловлювали своє ставлення до патріотизму, власну громадянську позицію. На закінчення виконали патріотичні пісні Андрія Кузьменка.

/Files/images/201511190004.JPG

У листопаді провели виховну годину для учнів 4-Б класу "Трагедія голоду - 33" Класовод 4-Б класу Даценко О.І. розповіла учням про жахливі роки голоду, про страждання і смерті мільйонів людей Бібліотекар Будакова О.М. ознайомила учнів з літературою по цій темі. Наголосила дітям, що у наших предків було святим правилом не залишати недоїдків хліба. Хліб потрібно берегти. Учениці Зленко Мар'яна. Зощук Ірина, Устинюк Ярослава, Коротчук Дарина, Романченко Анастасія декламували вірші про найбільшу святиню - хліб, про важку і почесну працю хліборобів.

/Files/images/bbloteka/201511190002.JPG

/Files/images/bbloteka/201511190005.JPG

/Files/images/bbloteka/201511190003.JPG

Казка веселих хороводів

В бібліотеці весело пройшов літературно-музичний ранок для учнів 2-х класів "Казок веселий хоровод". Члени активу бібліотеки, учениці 9-А класу Пацеля Катя, Шинькова Діана, Усенко Олеся, Бондар Іра, Бабенко Альбіна провели з дітьми казкове ерудит-шоу, конкурси: "Казкові розваги", "Чи знаєте ви пісеньку?", "Веселі Фіксики" та ін. Другокласники з задоволенням розповідали вірші, прислів'я та приказки про книгу. Бібліотекар Будакова О.М. запросила другокласників не забувати відвідувати бібліотеку, де на них чекають чудові книжки про подвиги героїв, про пригоди і мандрівки, про Всесвіт і його чудеса.

До Всесвітнього дня книги та авторського права/Files/images/bbloteka/den_knigi/DSC_4996.JPGДо Всесвітнього дня книги і авторського права в НВК №2 відбувся бібліотечний флешмоб, ініційований бібліотекарем Будаковою Ольгою Миколаївною. Після уроків на перерві учні 10-А класу з відкритими книгами в руках стояли вздовж коридору біля вікон і читали. /Files/images/bbloteka/den_knigi/DSC_5105.JPGУчні і вчителі звертали увагу на несподівану появу біля вікон читаючих школярів, які декламували вірші і прославляли книгу В цей день учні 9-А класу обладнали скарбничку мудрих думок про книгу й бібліотеку "Читай - пізнавай, вчись - не лінись". Активісти бібліотеки вздовж коридору оформили великий стенд "У книгах - світло мудрості", на який були наклеєні листівки різного кольору і формату з цікавими фактами про бібліотеки світу. Біля стенду класний керівник 10-А класу Микитюк М.Н. розповідала про значення книги в житті видатних мудреців та винахідників. Бібліотекар Будакова О.М. закликала дружити з книгою як джерелом інформації для сучасної людини і запросила відвідувати бібліотеку, де на читачів чекають книги з різних цікавих тем і які готові ділитися знаннями, зібраних поколіннями. Також в цей день розпочалася акція "Подаруй книгу бібліотеці"

/Files/images/bbloteka/den_knigi/DSC_5070.JPG

/Files/images/bbloteka/IMG_7536.jpg/Files/images/bbloteka/den_knigi/201511190005.JPG

Живи, книго!

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек учні 8А класу (класний керівник Даценко Світлана Олександрівна) завітали в шкільну бібліотеку як трудовий десант. Допомагали бібліотекарю Ользі Миколаївні у виготовленні алфавітних роздільників, розставляли фонд на стелажах вільного доступу. Подарували бібліотеці 10 книг, серед яких твори українських та зарубіжних письменників.

А учні 7А класу (класний керівник Животівська І. О.) подарували книги про видатних гетьманів та ватажків Козацької Доби.

/Files/images/datsenko_so/20161004_113352111.jpg

13 жовтня для учнів 10-11класів відбулася година патріота «Ми Україні будемо служить», присвячена Дню захисника Вітчизни та українському козацтву , яку підготовила та провила бібліотекар Будакова О.М.

Присутні з цікавістю прослухали літературно-музичну композицію, яку з піднесенням , майстерно та емоційно виконали учні 11-А класу (класний керівник Микитюк Н.М.)

Про неповторну, мальовничу і рідну українську землю розповідали Берідзе Ека, Макаревський Олександр, Карімова Вікторія, Ясінський Владислав, Ієд Хасан Кононюк Роман, Коломієць Тетяна згадали талановитих козацьких ватажків: Сагайдачного, Дорошенка, Сірка і інших, рятував у темному лихолітті люд український.

Із щемом у серці присутні слухали поетичні рядки про мужніх, вірних синів і дочок України учасників АТО. Поезії прочитали Макаревська Юлія Малиш Діана Кримська Вікторія.

Схиливши голови в жалобі, присутні вшанували пам'ять всіх невинно вбитих, які віддали життя за незалежність і свободу.

Запрошений голова ГО «Ставищенське козацтво» Жабуровський О.О. розповів про минуле та сьогодення ставищенських козаків і подарував бібліотеці історико-документальну збірку про звитяжні роки боротьби та перемог.

У виконанні учнів 11-А лунали пісні К. Бужинської «Як у нас на україні» Н. Май « А я бажаю вам добра» і інші.

Книга - безмежний світ знань

Відбувся традиційний літературний ранок для учнів 2-х класів «Посвята в читачі», який підготувала і провела разом із своїми вихованцями класний керівник 8-А класу Даценко Світлана Олександрівна.

Діти з захопленням зустрічали своїх улюблених казкових героїв Буратіно (Клименко С.), Незнайка (Шевчук К.), Червону Шапочку (Гірда К.), Попелюшку (Кучма А.), з якими відбувалися веселі пригоди.

Величава Королева Книга (Алавнех М.) разом з Книжковим Лікарем (Ковпак С.) оберігали Книгу (Козій Є.), від Баби Яги (Войченко К.) та Хлопчика-бешкетника (Білоус О.).

я про книгу.

Додавало доброго настрою музичне оформлення свята, яке створював звукорежисер Цимбал Б .

Всі присутні повторяли Правила поводження з книгою.

На закінчення свята учні 8-А класу подарували шкільній бібліотеці книги-збірники колядок України, які з вдячністю прийняла бібліотекар Будакова О. М. Вона побажала дітям, щоб книга для них залишалась порадником і супутником. Запросила в бібліотеку, яка чекає своїх читачів і завжди радо зустрічає їх./Files/images/datsenko_so/свято книги.jpg

Завершився Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, який тривав з 06.10.2016р. по 31.10.2016р. під гаслом "Книга і читання - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів".
В НВК №2 проведені заходи:1.Оформлено тематичну поличку
"Життя шкільного сторінки
Хай будуть сонячні й щасливі"
04.10.2016р. Бібліотекар

2. Проведено родинне свято, присвячене книзі "Супер-сімейка або Діти і батьки читають залюбки"
26.10.2016р. Кійченко Т.В.

3. Проведено конкурс читців "Із добром до людей добре слово летить"
5-6 кл. Будакова О. М.

4. Відбулася година патріота "Ми Україні будемо служить" для учнів 10-11 класів до Дня захисника України та вшанування українського козацтва.
13.10.2016р. 11-А клас Будакова О.М., Микитюк Н.М.

5. Оформлено тематичну поличку "До книги всім шляхи відкриті".
18.10.2016р. Будакова О.М.

6. Проведені літературні години для учнів 5-6 класів "Знань золота скарбниця."
17-21.10.2016р. Актив. Будакова О.М.

7. Створено папку - збірку віршів "Художнє слово про книгу."
31.10.2016р. Будакова О.М., Актив.

8. Проведені літературні години для учнів 3-іх класів "Вчимося, читаємо, знань набираємо".
28.10.2016р. Актив, Будакова О.М.

9. Проведені літературний ранок для учнів 2-х класів «Посвята в читачі».
30.11.2016р. , Будакова О.М., Даценко С.О.

Кiлькiсть переглядiв: 1070

Коментарi