• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотека

Бібліотека

Завітайте до нашої бібліотеки, тут ви знайдете підручники, спеціальну та художню літературу на будь-який смак!

/ Files / images / библ 1.JPG

/Files/images/библ2.JPG

/Files/images/библ3.JPG

/Files/images/библ4.JPG

«Небесна Сотня - безсмертні дочки і сини України».

/Files/images/bbloteka/IMG_7530.jpg

Так називався урок - реквієм, який підготували і провели бібліотекар Будакова О.М. і класний керівник 10-Б класу Коломієць О.О. Учитель історії Баліцький М. В. розповів про героїв Крут, юних киян - студентів, які в далекому 1918 році загинули за рідну землю. Історія перегукується із сьогоденням.

/Files/images/bbloteka/IMG_7535.jpg

Учні 10-Б класу Ковпак Людмила, Цимбал Діана, Рудий Владислав, Петренко Володимир, Ревенко Дарина, Злиденна Діана зворушливо і хвилююче читали поетичні рядки про Небесну сотню, яка ціною свого життя викупила свободу для мільйонів українців; про наших героїв - земляків Галянта Віталія, Цимбала Сергія, Рацюка Максима, Матусевича Сергія, загиблих в зоні АТО.

/Files/images/bbloteka/IMG_7536.jpg

Під сумний гімн Небесної Сотні «Пливе кача» присутні схилили голови в жалобі, вшановуючи пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Гра-турнір "Літературний кругозір"

/Files/images/быблыотека.JPG

Бібліотечний урок «Комп'ютер і книга в інформаційному просторі» за участю бібліотекаря районної бібліотеки Пацелі Л. А.

/Files/images/DSC00783.JPG

/Files/images/DSC00789.JPG

Ранок для учнів 2-х класів Таємничі стане в нагоді королівстві Книги. Театралізована вистава за участю учнів 9-А (кл. Керівник Микитюк Н.М.)

/Files/images/IMG_4390.JPG

Казковий ерудит - лото для учнів 3-х класів «Казкова орбіта».

/Files/photogallery/IMG_3445.jpgВиховна година "Майбутнє в наших руках"

В рамках місячника шкільних бібліотек "Виховуємо громадянина України" в бібліотеці нашого НВК №2 бібліотекар школи Будакова О.М. і бібліотекар районної бібліотеки Пацеля Л.А. з учнями 9-Б класу (класний керівник Забудько Л.В.) провели виховну годину "Майбутнє України в наших руках". Учні Яна Олійник, Данило Танський, Оксана Сович, Олена Паламарчук, Олександр Кухар, Надія Строянівська, Вікторія Варщук, Діана Коваленко, Валерія Мацола, Ярослав Мацак, Тетяна Суха розповідали про мужність і відвагу наших земляків-воїнів АТО, висловлювали своє ставлення до патріотизму, власну громадянську позицію. На закінчення виконали патріотичні пісні Андрія Кузьменка.

/Files/images/201511190004.JPG

У листопаді провели виховну годину для учнів 4-Б класу "Трагедія голоду - 33" класний 4-Б класу Даценко О.І. розповіла учням про жахливі роки голоду, про страждання і смерть мільйонів людей Бібліотекар Будакова О.М. ознайомила учнів з літературою по цій темі. Підкреслила дітям, що у наших предків було святим правилом не залишати недоїдків хліба. Хліб потрібно берегти. Учениці Зленко Мар'яна. Зощук Ірина, Устінюк Ярослава, Коротчук Дарина, Романченко Анастасія декламували вірші про найбільшу святиню - хліб, про важку і почесну працю хліборобів.

/Files/images/bbloteka/201511190002.JPG

/Files/images/bbloteka/201511190005.JPG

/Files/images/bbloteka/201511190003.JPG

Казок веселий хоровод

У бібліотеці весело пройшов літературно-музичний вечір для учнів 2-х класів "Казок веселий хоровод". Члени активу бібліотеки, учениці 9-А класу Пацеля Катя, Шінькова Діана, Усенко Олеся, Бондар Іра, Бабенко Альбіна провели з дітьми казкове ерудит-шоу, конкурси: «Казкові розваги", "Чи знаєте ви пісеньку?", "Веселі Фіксікі" і ін. Другокласники з задоволенням розповідали вірші, прислів'я та приказки про книгу. Бібліотекар Будакова О.М. запросила другокласників не забувати відвідувати бібліотеку, де їх чекають чудові книги про подвиги героїв, про пригоди і подорожі, про Всесвіт і його чудеса.

До Всвітнього дня книги та авторського права/Files/images/bbloteka/den_knigi/DSC_4996.JPG

До Всесвітнього дня книги і авторського права в КПК №2 відбувся бібліотечний флешмоб,

ініційований бібліотекарем Будаков Ольгою Миколаївною. Після уроків на перерві учні 10-А класу з відкритими книгами в руках стояли вздовж коридору біля вікон і читалі.Учені і вчителі звертали увагу на несподівану появу біля вікон школярів, що читають.У цей день учні 9-А класу обладнали скарбничку мудрих думок про книгу у бібліотеці "Читай - дізнавайся, вчися - НЕ лінісь". Активісти бібліотеки уздовж коридору оформили великий стенд "В книгах - світло мудрості", на який були наклеєні листівки різного кольору з цікавими фактами про бібліотеки світу. Класний керівник 10-А класу Микитюк М.Н. розповідала про значення книги в житті видатних мудреців і винахідників. Бібліотекар Будакова А.М. закликала дружити з книгою як джерелом інформації для сучасної людини і запросила відвідати бібліотеку, де читачів чекають книги на різні цікаві теми.Також в цей день почалася акція "Подаруй книгу бібліотеці" /Files/images/bbloteka/den_knigi/DSC_5105.JPG

/Files/images/bbloteka/den_knigi/DSC_5070.JPG

/Files/images/bbloteka/IMG_7536.jpg/Files/images/bbloteka/den_knigi/201511190005.JPG

Живи, книго!

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек учні 8А класу (класний керівник Даценко Світлана Олександрівна) відвідали шкільну бібліотеку як трудовий десант. Допомагали бібліотекарю Ользі Миколаївні у виготовленні алфавітних роздільників, розставляли фонд на стелажах вільного доступу. Подарували бібліотеці 10 книг, серед яких твори українських і зарубіжних письменників.


Учні 7А класу (класний керівник Животівська І. О.) подарували книги про видатних гетьманів і ватажків козацтва.

/Files/images/datsenko_so/20161004_113352111.jpg

13 жовтня для учнів 10-11класів відбулася година патріота «Ми Україні будемо служить», присвячена Дню захисника Вітчизни та українському козацтву, яку підготувала і провела бібліотекар Будакова О.М.


Присутні з цікавістю прослухали літературно-музичну композицію, яку з натхненням, майстерно і емоційно виконали учні 11-А класу (класний керівник Микитюк Н.М.)

Про неповторну, мальовничу і рідну українську землю розповідали Берідзе Ека, Макаревський Олександр, Карімова Вікторія, Ясінський Владислав, Ієд Хасан. Кононюк Роман та Коломієць Тетяна згадали талановитих козацьких ватажків: Сагайдачного, Дорошенка, Сірка та інших, що рятували український народ у темне лихоліття.


З болем в серці присутні слухали поетичні рядки про мужніх, вірних синів і дочок України учасників АТО. Поезії прочитали Макаревська
Юлія, Малиш Діана та Кримська Вікторія

Схиливши голови в жалобі, присутні вшанували пам'ять усіх невинно убитих, які віддали життя за незалежність і свободу.

Запрошений голова ОО «Ставищенське козацтво» Жабуровський А.А. розповів про минуле та сьогодення Ставищенських козаків і подарував бібліотеці історико-документальний збірник про звитяжні роки боротьби і перемог.

У виконанні учнів 11-А звучали пісні К. Бужинської «Як у нас на Україні» Н. Май «А я бажаю вам добра» та інші.

Книга - безмежний світ знань

Відбувся традиційний літературний ранок для учнів 2-х класів «Посвята в читачі», який підготувала і провела разом зі своїми вихованцями класний керівник 8-А класу Даценко Світлана Олександрівна.

Діти із захопленням зустрічали своїх улюблених казкових героїв Буратіно (Клименко С.), Незнайко (Шевчук К.), Червону Шапочку (Гірда К.), Попелюшку (Кучма А.), з якими відбувалися веселі пригоди.

Велична Королева Книга (Алавнех М.) разом з Книжкової Лікарем (Ковпак С.) оберігали Книгу (Козій Е.), від Баби Яги (Войченко К.) і Хлопчика-дебошира (Білоус О.)

Додавало гарного настрою музичне оформлення свята, який створював звукорежисер Цимбал Б.

Всі присутні повторили "Правила користування з книгою"

Завершився Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, який тривав з 06.10.2016р. по 31.10.2016р. під гаслом "Книга і читання - важливий фактор у вихованні духовних цінностей учнів".
У НВК №2 проведені заходи:1.Оформлено тематичну полицю
"Життя шкільного сторінки
Нехай будуть сонячні й щасливі "
04.10.2016р. Будакова О.М.

2. Проведено родинне свято, присвячене книзі "Супер-сімейка або Діти і батьки читають охоче"
26.10.2016р. Кійченко Т.В.

3. Проведено конкурс читців "З добром до людей добре слово летить"
5-6 кл. Будакова О. М.

4. Відбулася годину патріота "Ми Україні будемо служить" для учнів 10-11 класів до Дня захисника України і вшанування українського козацтва.
13.10.2016р. 11-А клас Будакова О.М., Микитюк Н.М.

5. Оформлено тематичну полицю "До книги всьому шляху відкриті".
18.10.2016р. Будакова О.М.

6. Проведені літературні години для учнів 5-6 класів "Знань золота скарбниця".
17-21.10.2016р. Будакова О.М.

7. Створено папку - збірник віршів "Художнє слово про книгу."
31.10.2016р. Будакова О.М.

8. Проведені літературні години для учнів третіх класів "Вчимося, читаємо, знань набираємо".
28.10.2016р. Будакова О.М.

9. Проведені літературний ранок для учнів 2-х класів «Посвята в читачі».
30.11.2016р. , Будакова О.М ., Даценко С.О.

14 лютого - міжнародний день дарування книг. Учні дарували друзям, однокласникам, рідним не тільки традиційні "Валентинки", але і книги.
Учні 4-Б класу (класний Науменко В.М.) і шкільний психолог Стрільники Марина Володимирівна подарували книги шкільній бібліотеці. Бібліотекар Будакова О.М. і бібліотечний актив вдячні за подарунки.

/Files/images/bbloteka/DSC08901.JPG

/Files/images/bbloteka/DSC09023.JPG

У першу середу березня Міжнародна спільнота влаштовує всесвітній день читання вголос. Цю традицію ввела американська некомерційна організація «Літературний світ» цього дня шкільний бібліотекар Будакова О.М. та члени бібліотечного активу, учениці 9-Б класу Цимбал Таня. Гонтар Ілона, Гула Даша, Олійник Ліза, Ільїн Діана, Медведчук Діана (класний керівник Кушніренко А.І.) провели справжнє свято Слова, Книги, Читання для учнів 5-х класів (класні керівники Гонтар Н.І. та Якименко В. Ю.). Відбувся конкурс читців. Діти декламували вірші про доброго помічника і порадника – Книгу, про чудову пору дитинства, про кольоровий і захоплюючий навколишній світ. Переможцями конкурсу стали учні: Чернушенко Руслана (5-А кл.) – 1-е місце, Кіндзерська Ангеліна (5-А кл.) – 2-е місце, Глиняний Андрій та Коваленко Віка (5-А кл.) – 3-е місце.


Всі учасники конкурсу одержали в подарунок книги, а переможцям вручили дипломи.

Веселого настрою додало ерудит-шоу, проведене ведучими.

В атмосфері приязні і захоплення однокласників пройшов виступ Солов'я Михайла (учня 5-А кл.) Він майстерно виконав танок улюбленого казкового героя Котика-Муркотика. Свято супроводжувалось музичним супроводом.

На завершення бібліотекар побажала дітям приємної зустрічі з мудрими книжками.

2 квітня – Міжнародний день дитячої книги.

Бібліотекар Будакова О.М. провела в шкільній бібліотеці з учнями 5-Б класу гру-квест «Скарби і таємниці з книжкової полиці».

Шкільна бібліотека перетворилась на уявний корабель, на якому пірати заховали свої скарби. А в різних куточках бібліотеки, заховалися підказки, як їх знайти.

Діти пройшли через «Планету загадкових істот» (поличка з книгами серії «Я пізнаю світ»). Щоб дістати підказку, за змістом шукали розділ про хижу білу акулу (повторили з чого складається книга).

На виставці «Мільйон пригод, казок і таємниць» розшукали улюбленця Гаррі Поттера, якого звали Букля. Чемно в нього попросили підказку (вона була під паперовою совою)

В безлічі словників розшукали потрібний словник іншомовних слів, щоб знайти визначення слова «пірат».

Потім заглянули до диво-скрині (алфавітний каталог, його призначення).

І, нарешті в куточку бібліотеки, на Ягідній галявині, за червоною картонною полуничною знайшли сундучок з коштовностями у вигляді шоколадних монет. Перед тим, як дістати їх учень промовив пароль «Читати – це круто!»

Майже всі учні взяли участь у мандрах, тому що на виконання кожного завдання призначалися інші.

Команда весело розділила скарб між собою.

Нехай земля квітує всюди –

Природу збережімо, люди!

Ці слова стали епіграфом екологічної читацької конференції для учнів 9 класу, яка відбулася напередодні Міжнародного дня Землі - 22 квітня.

Учениці 9-Б класу, члени активу бібліотеки, Олійник Ліза, Гонтар Аліна, Цимбал Таня, Ільїна Діна, Гула Даша, Медведчук Діана розповіли присутнім про екологічні проблеми, які загрожують людству. Про необхідність приєднуватись до міжнародних ініціатив і підтримувати загальнолюдські позитивні зусилля, які спрямовані на їх вирішення.

«Люди повинні бути добрими, мудрими, вміти любити та берегти рідну землю, її неповторну красу. Потрібно вчитись берегти все живе на Землі» - наголосила бібліотекар Будакова О.М.

День читання вголос

У першу середу березня Міжнародна спільнота влаштовує всесвітній день читання вголос. Цю традицію ввела американська некомерційна організація «Літературний світ» цього дня шкільний бібліотекар Будакова О.М. та члени бібліотечного активу, учениці 9-Б класу Цимбал Таня. Гонтар Ілона, Гула Даша, Олійник Ліза, Ільїн Діана, Медведчук Діана (класний керівник Кушніренко А.І.) провели справжнє свято Слова, Книги, Читання для учнів 5-х класів (класні керівники Гонтар Н.І. та Якименко В. Ю.). Відбувся конкурс читців. Діти декламували вірші про доброго помічника і порадника – Книгу, про чудову пору дитинства, про кольоровий і захоплюючий навколишній світ. Переможцями конкурсу стали учні: Чернушенко Руслана (5-А кл.) – 1-е місце, Кіндзерська Ангеліна (5-А кл.) – 2-е місце, глиняний Андрій та Коваленко Віка (5-А кл.) – 3-е місце.

Всі учасники конкурсу одержали в подарунок книги, а переможцям вручили дипломи.

Веселого настрою додало ерудит-шоу, проведене ведучими.

В атмосфері приязні і захоплення однокласників пройшов виступ Солов»я Михайла (учня 5-А кл.) Він майстерно виконав танок улюбленого казкового героя Котика-Муркотика. Свято супроводжувалось музичним супроводом.

На завершення бібліотекар побажала дітям приємної зустрічі з мудрими книжками.

Відшуміло дзвінкоголосе літо.
Знову вересень зібрав веселу шкільну сім’ю. 30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек.
До цього свята бібліотекар Будакова О.М. та класні керівники 5-Б класу Микитюк Н.М. та 5-В класу Іщук С.С. провели для учнів 5-х класів літературну годину «Бібліотека – оселя людського розуму».
Активісти бібліотеки учениці 10 класу (кл. керівник Кушніренко А.М.) Медведчук Діана, Гонтар Ілона, Ільїна Діана розповіли присутнім про перші бібліотеки Київської Русі, про перлину нашої духовності – Пересопницька Євангеліє на якому присягають на вірність українському народу Президенти України. А Цимбал Таня та Олійник Ліза провели ерудит-лото.
Завітали до п’ятикласників і чарівна Мальвіна (учениця 5-Б кл. Василюк Світлана) та непосидючий Незнайка (учень 5-Б кл. Гавгун Максим). Дітям було весело, коли Незнайко переконував усіх, що читав, як Д’Артаньян ганяв ворону, а Колобок спав у норі. Мальвіна повела Незнайка в бібліотеку, щоб він читав книги і більше знав.
Бібліотекар запросила учнів у бібліотеку, де на них чекають, здатні розрадити, розвеселити в сумну годину, додати знань, повести мандрувати по країнах і континентах.
А ще Ольга Миколаївна порадила дарувати на день народження друзям і однокласникам цікаві, мудрі книги і створювати домашні бібліотеки
.

/Files/images/bbloteka/do_dnya_bbloteki/IMG_8863.jpg

/Files/images/bbloteka/do_dnya_bbloteki/IMG_8864.jpg/Files/images/bbloteka/do_dnya_bbloteki/IMG_8870.jpg/Files/images/bbloteka/do_dnya_bbloteki/IMG_8862.jpg

ІНФОРМАЦІЯ

про проведені заходи в рамках

Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом:

«Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя – 2017»

02.10. випущено інформаційний листок «Увага!Стартує Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2017»

05.10. в бібліотеці оформлена тематична поличка «Здоровим бути – стильно і красиво»

06.10. оформлено в бібліотеці тематичну поличку «Література як мікстура»

09.10. випущено бібліографічний рекомендаційний список літератури

«Здорова людина – здорове суспільство»

11.10. «Вічні цінності життя» - тематична поличка

12.10. відбувся конкурс малюнків « Я обираю здоров’я». Переможці конкурсу: Строянівська Надія, Фарщук Віка (11А), Гаврун Максим, Нагаївська Ірина (5Б), Петренко Володимир (6Б).

17.10. відбулася гра-подорож по осінньому парку « Рух – основа життя», яку провели бібліотекар Будакова О.М. та вчителька 3Б класу Сович Л.В. Діти милувалися пейзажами, які створила чарівниця-осінь. З зацікавленням відповідали на питання вікторини «Як рух впливає на наш організм?» А потім з завзяттям грали в рухові ігри: « Хто скоріше збере букетик з 7 кленових листочків?», «Пострибаємо», «Змійка», «квач з листочком» та ін.

18.10. під керівництвом вчителя фізкультури Литвинця І.М. відбувся легкоатлетичний крос « Здоровий спосіб життя: Модно! Престижно! Корисно!», в якому взяли участь 62 учні 10-11 класів

19.10. вчителі фізкультури Литвинець І.М. та Котик О.В. провели турнір з міні футболу за участю учнів 5-7 класів

19.10. учні 5Б класу до бібліотечного уроку-діалогу « Як вода джерельна будьте ви здорові» готували маленькі повідомлення про правильне користування побутовими приладами, як розпізнавати неякісні продукти. А від бібліотекаря Будакової О.М. та класного керівника Микитюк Н.М. дізналися, як запобігти погіршення здоров’я. як не набути шкідливих звичок і вести здоровий спосіб життя. Читали і обговорювали книгу Антона Алатона « Я ніколи не палитиму».

19.10. бібліотекар Будакова О.М. та класний керівник 5А класу голік Г.М. провели бібліотечний урок « Національна їжа і здоров’я». Діти довідалися, що християнська релігія, яка найпопулярніша в Україні, передбачає чергування скоромних і пісних періодів, що сприяє своєчасному очищенню організму від шлаків. Діти розповідали, які спеціальні страви готують у них вдома до різних свят: на Різдво – кутя, на Великдень – паска і крашені яйця, на Спаса – яблука і мед та ін.. Учні знають, що шкідливо вживати алкоголь, переїдати, надміру їсти жирне і смажене. Під час уроку учні зачитали уривки з книжок доктора В. Берстенева «Дієта для мозку» та « Дієта для скелета».

23.10. « Шкідливі звички і як їх позбутися» - таку назву мав бібліотечний урок, проведений бібліотекарем Будаковою О.М. та класним керівником 5В класу Іщук С.С. Діти розповіли, що знають: шкідливі звички – це паління тютюну, вживання алкоголю, вдихання легких токсичних речовин. Шкідливі звички завдають величезної шкоди всьому дитячому організму. Тому кожен має обрати для себе здоровий спосіб життя. Більше рухатися, бувати на свіжому повітрі. Дітям презентовано книжку Є. Архипова « За здоров’ям на велосипеді».

24.10. диктант « Профілактика погіршення здоров’я» проведений в 6-х класах вчителькою української мови та літератури Якименко В.Ю.

24.10. бібліотекар Будакова О.М. , медсестра Пилипчук Н.С., вчителька біології Рій Т.А. провели з учнями 9-х класів дискусії «Вороги юності та краси». Під час дискусій піднімались питання дотримання особистої гігієни, збалансованого харчування, запобігання шкідливим звичкам (тютюнопаління, вживання алкогольних та наркотичних речовин). Учні таки усвідомлюють необхідність вести здоровий спосіб життя і зміцнювати здоров’я.

26.10. бібліотекар Будакова О.М. та класний керівник 10А класу Кушніренко А.І. провели веселий бібліотечний урок « Носа вище, панове! Дихайте глибше!». Мова йшла про здоровий спосіб життя. Як не набути і як позбутися шкідливих звичок. Про небезпеку тютюнопаління та вживання алкогольних та наркотичних речовин. І про органи дихання, і, власне, про дихання як основу життя. «Доктори носоглоткових наук» Цимбал Таня, Ільїна Діана, Гула Даша розповіли про перший орган дихання – ніс (з курсу анатомії). Олійник Ліза провела фольклорне завдання: з’єднати половинки прислів’їв – не тич носа (до чужого проса) і ін.. Медведчук Діана запропонувала пояснити фразеологізми: повісити носа – ( засмутитися), зарубати на носі – (запам’ятати дуже міцно) і ін..

26.10. Класні керівники провели години спілкування « Ми – за здоровий спосіб життя».

/Files/images/bbloteka/DSC00227.JPG/Files/images/bbloteka/DSC00253.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_8864.jpg/Files/images/bbloteka/IMG_8867.jpg/Files/images/bbloteka/DSC00195.JPG

Вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу у 2018-2019 навчальному році(інформація розміщена у папці "Вкладення")

Театралізована вистава «Книги дружать з дітворою»

7-Б клас порадував другокласників театралізованою костюмованою виставою «Книги дружать з дітворою». Це традиційне свято-посвята другокласників у читачі.

Баюа Яга (Злиденна Марія) не дозволяля розпочати свято, поки діти не розгадають загадки. Діти чудово впорались.

Другокласники весело підспівували Буратіно (Співак Ігор), а ще веселіше підтанцьовували жвавому хитрющому Котику (Карімов Євген). Разом з Котигорошком (Швець Владислав), Мишкою (Мироненко Ярослав) та Чарівницею (Татаренко Анастасія) діти повторили правила поводження з книгою. А Снігова Королева (Мандрика Марина), Червона Шапочка (Ільченко Софія) та Вовк (Островський Максим) провели вікторину «З якої це казки?» Танок в сучасному стилі та сучасних ритмах виконали Попелюшка (Лимар Анастасія), Шахразада (Бурлін Богдана), Мальвіна (Волошина Валя).

Атмосфера святковості панувала в залі, коли семикласники представляли казкових героїв, ролі яких вони виконували.

Діти загадали бажання, щоб всі їх мрії збулися і щоб їм до рук потрапляли добрі мудрі книги. Фея (Малиш Юля) змахнула чарівною паличкою – і все збудеться.

На завершення учні 7-Б класу виконали пісню «У казок свої права»

А підготували і провели це цікаве свято бібліотекар Будакова О. М. та класний керівник 7-Б класу Шпуляр Л.М.

Літературний ранок для учнів 2-х класів.

07.02.2018 року відбувся літературний ранок для учнів 2-х класів «В гості казка завітала»

Члени активу бібліотеки, учні 11-А класу Шинькова Діана, Строянівська Надія, Фарщук Вікторія, Суровцева Ірина провели казкове ерудит-лото, конкурси «Казкові розваги» та «Чи знаєте ви пісеньку?», гру «Веселі фіксики».

Другокласники з задоволенням розповідали вірші, прислів’я та приказки про книгу. З цікавістю брали участь в іграх та вікторинах. На завершення бібліотекар Будакова О.М. запросила другокласників не забувати відвідувати бібліотеку, де на них чекають чудові книжки про пригоди і мандрівки, про вічні людські цінності.

17 травня 2018 р.Витяг з протоколу №8 по питанню вибору та замовленню підручників для 1 класу

Витяг з протоколу №8

педагогічної ради Ставищенського НВК №2 від 17.05.2018 року

Порядок денний

1.Про вибір і замовлення підручників для 1 класу

Постановили:

1.Погодити список педагогічних працівників Ставищенського НВК №2, які проводили вибір підручників для 1 класу

Пономарьова К.І. Укр.мова. Буквар Коляда І.В.

Кійченко Т.В.

Карп’юк О.Д. Англійська мова Малій Л.Д

Листопад Н.П. Математика Коляда І.В.

Кійченко Т.В

Большакова І.О. Я досліджую світ Коляда І.В.

Кійченко Т.В.

Лобова О.В. Мистецтво

Замовити такі підручники для вчителів і учнів 1 класів:

1."Українська мова. Буквар"

Авт. Пономарьова К.І.-36 прим.

2."Англійська мова"з аудіо супроводом.

Авт. Карп’юк О.Д.-36 прим.

3."Математика"

Авт. Листопад Н.П.-36 прим.

4."Я досліджую світ"

Авт. Большакова І.О, Прістінська М.С.-36 прим.

5."Мистецтво"

Авт. Лобова О.В.-36 прим.

Голова педради Г.П.Поліщук

Секретар А.І.Кушніренко

/Files/images/budakova_om/DSC02465.JPG

/Files/images/budakova_om/DSC02458.JPG/Files/images/budakova_om/DSC02459.JPG

Інформація

про проведення Всеукраїнського

місячника шкільних бібліотек-2018

02.10. Випущено інформаційний листок про початок місячника

03.10. Класний керівник 6-Б класу Микитюк Н.М. та бібліотекар Будакова

О.М. підготували і провели для учнів 5-х класів урок – телепередачу

«Ювелір дитячої душі».

03.10. Оформлено тематичну поличку «Людина великої душі».

05.10. Активістки бібліотеки, учениці 11 А класу Олійник Ліза, Гонтар Ілона,

Цимбал Таня, Ільїна Діана, Медведчук Діана завітали до учнів 3 А класу з

цікавою розповіддю про талановитого Вчителя, про його чудову школу.

Діти з цікавістю читали і обговорювали оповідання із збірки «Чиста

Криниця» : «Зелена каструля», «Всі добрі люди – одна сім’я» , “Чому

голуби до Олега прилетіли», «Скажи людині» : «Здрастуйте!» і ін..

08.10. Оформлена тематична поличка «Його вічний слід на землі»

10. 10. У 3-Б класі відбулися голосні читання творів В.О. Сухомлинського

Із збірки «Вічна тополя». Діти разом з вчителькою Даценко О.І. відвідали

шкільну бібліотеку. Кожен вибрав для себе твір, який сподобався .

На уроці бібліотекар Будакова О.М. розповіла дітям про талановитого

вчителя. Діти читали і обговорювали твори «Мед із кишені», «Посадіть

мене з Петриком», «Не боюся ні блискавки , ні грому» і ін..Активними

учасниками були : Чванило А., Маляренко С., Лигір С., Довгалюк Д.,

Ткаченко Б., Киба Д.

12.10. Бібліотечний урок «Чудовий світ казок В.О. Сухомлинського відбувся

В 4 А класі. Бібліотекар Будакова О.М. та вчитель Забудько Г.В. розповіли

про чудовий світ казок В.О. Сухомлинського. А активісти шкільної

бібліотеки Олійник Ліза Гонтар Ілона,Цимбал Таня,Ільїна Діана,Гула Даша

Медведчук Діана разом з дітьми читали казки , поринаючи в широкий

різноманітний, різнобарвний світ , що оточує нас і зображений у казках.

18.10. Класний керівник 7А класу Гонтар Н.І. та бібліотекар Будакова

О.М. провели для учнів 5, 7 класів урок – роздум «Всі добрі люди-

одна сім’я”. Учні Ошийко Ю., Субутович І., Недодара І., Кондренко

В.,Чернушенко В., розповіли про вченого, теоретика і практика навчально-

виховної роботи В.О. Сухомлинського. Зачитали його твори.

Гонтар Н. І. використала мультимедійну презентацію «Всі добрі люди-

одна сім’я”. Так стверджував Вчитель.

22.10 Під керівництвом вчителів української мови та літератури Микитюк Н.М

та Драговоз С.С. відбувся творчий конкурс власних казок «Казки

складаємо, бо таланти маємо» серед учнів 5 класів.

23.10. Яскраві ілюстрації до творів В.О. Сухомлинського були представлені на

виставці «Карнавал яскравих барв». Ілюстрації учнів

Шандрук Марини, Маляренко Саміра, Ткаченко Богдани – 3 Б,

Січкар Евеліни, Омельчук Дар’ї-4 Б кл.- визнано найкращими.

24.10. Літературну вітальню «Казкове слово – дитяча мрія» підготували і провели

бібліотекар Будакова О.М. та вчитель Сович Л.В .в 4 Б класі. Активістки

бібліотеки ознайомили присутніх з цікавими подіями в житті видатного

Учителя. Бібліотекар Будакова О.М. та вчитель Сович Л.В . розповіли про

творчість Сухомлинського , про його чудові казки, які він писав. Він любив

повторювати , що казки – це свіжий вітер, який роздмухує вогник дитячої

думки і мови».

25.10. Відбулася виставка робіт учнів 3 -4 класів «Шедеври маленьких

умільців»,На ній можна було побачити вишивки , в ‘язані серветки,

вироби з пластиліну , вироби з картону. Всі роботи були цікавими,

уміло зробленими.

25.10. Зацікавив учнів флешмоб «Читаємо Сухомлинського»,коли на одній з

великих перерв вони побачили учнів 11А класу, які стояли вздовж коридору

з книжками в руках і читали вголос твори В.О Сухомлинського.

./Files/images/budakova_om/DSC03018.JPG

/Files/images/budakova_om/DSC03024.JPG

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – 2018 (до 100-річчя В. О. Сухомлинського) під керівництвом вчителів української мови та літератури Микитюк Н.М. та Драговоз С.С. відбувся творчий конкурс власних казок «Казки складаємо, бо таланти маємо» серед учнів 5 класів. За результатами конкурсу:

І місце – учениця 5-А класу

Тищенко Олександра

«Три бажання»

Жила-була дівчинка Маруся. Вона дуже вірила в чудеса і в магію. Та старша сестра говорила Марусі, що це тільки ілюзія, але Марія не погоджувалася і вірила далі. Коли сестра пішла з дому, вийшла Марійка і помандрувала.

Ішла довго по стежці і раптом помітила чарівні крильця біля кленового листка. Маруся підняла листок і побачила фею. Дівчинка не повірила своїм очам, а фея почала говорити людським голосом:

- Ой, це людська дитина, що мені робити? Мені не можна з’являтися на очі людини!

Маруся нічого не зрозуміла і запитала:

- Ти справжня фея, яка виконує бажання?

- Так, ти можеш загадати три бажання.

- Добре.

- Бажання перше?

- Я хочу бути красивою.

- Бажання друге?

- Я хочу, щоб ми ніколи в сім’ї не сварилися.

- І третє бажання.

- Щоб ніхто мене не ображав.

Фея почула ці бажання, і вони збулися. І Марійка з сім’єю ніколи не були бідними, ображеними, а жили дружно і щасливо.

ІІ місце – учень 5-А класу

Савчук Денис

«Їжачкові запаси на зиму»

Прийшла осінь. Поспіли дари природи: на деревах дозріли фрукти, на городах – овочі. Дні стали коротшими й холодними. Листя на деревах пожовкло і почало опадати.

«Час готуватися до зими», - вирішив маленький їжачок.

Неподалік росла дика яблуня, на якій було багато стиглих соковитих яблучок. А біля підніжжя яблуні після дощу виросли ароматні грибочки. Назбирав Їжачок фруктів і грибів, наносив у нору.

Подумав: «Я зробив багато запасів, нам з мамою вистачить на всю зиму».

Побачила Їжачиха синочкові запаси, похвалила його, але сказала: «Нам, їжачкам, запаси на зиму ні до чого, адже ми впадемо у зимову сплячку й спатимемо до приходу весни. Давай краще поділимося їжею з тим, хто взимку не спить – з нашою сусідкою Білочкою».

Руденька Білочка дуже зраділа гостинцям.

ІІІ місце зайняла учениця 5-А класу

Півторак Аліна

Переможці отримали солодкі подарунки.

Кiлькiсть переглядiв: 333

Коментарi