Список

педагогічних працівників Ставищенського середнього загальноосвітнього

навчально – виховного комплексу №2 ім. О.С. Паланського

Ставищенської районної ради Київської області

Прізвище, ім’я та по батькові

Який вищий навчальний заклад і в якому році закінчив

Фах за освітою

Які предмети викладає

Категорія, педзвання

Педстаж

Гуртовенко Ольга Павлівна

Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького,

1982.

Спеціаліст

математика


математика

вища,

Старший

учитель

34

Баліцька Валентина Володимирівн

Київський державний педагогічний інститут ім.

О.М.Горького,

1987.

Спеціаліст

російська мова та

література

заступник

директора,

світова

література

вища,

Старший

учитель

32

Драговоз Світлана Станіславівна

Київський державний педагогічний інститут ім.. М.П. Драго-

манова, 1993р

Спеціаліст

російська мова та

література

заступник

директора,

українська

мова та

література

виша

23

Нагаївська Катерина Василівна

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний інститут

ім. Г.С. Ско-

вороди,

1998р.

Спеціаліст

українська

мова та

література

заступник

.директора,

українська

мова та

література

вища,

Старший

учитель

22

Микитюк Наталія Миколаївна

Київський державний педагогічний інститут ім.

О.М.Горького,1984

Спеціаліст

українська

мова та

література

українська

мова та література

вища,

Старший

учитель

35

Кушніренко Алла Іванівна

Київський державний педагогічний інститут ім. М.П. Драго-

манова, 1994р

Спеціаліст

українська

мова та

література

заступник

директора

українська

мова та

література

вища,

Старший

учитель

18

Якименко Валентина Юріївна

Київський державний педагогічний інститут ім. М.П. Драго-

манова, 1995р

Спеціаліст

українська мова та література

українська мова і література,

художня

культура

вища

17

Василіцька Ольга Володимирівна

Український державний педагогічний університет ім. М.П. Драго-

манова, 1997р

Спеціаліст

українська мова та література,

російська

мова та

література

світова

література

вища

16

Міщенко Наталія Миколаївна

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний інститут

ім. Г.С. Ско-

вороди,1996р

Спеціаліст

російська

мова та

література

світова

література

перша

16

Шалієвська Олена Степанівна

Київський державний педагогічний інститут іноземних мов, 1980р

Спеціаліст

іноземна мова

(німецька,

англійська)

німецька

мова

вища

32

Голік Ганна Миколаївна

Чернівецький ордена Трудового Червоного Прапора державний університет,

1979

Спеціаліст

романо-

германські

мови та

літератури

німецька

мова,

англійська мова

вища,

Старший

учитель

33

Забудько Ліда Володимирівна

Київський державний педагогічний інститут іноземних мов, 1992р

Спеціаліст

іноземні

мови

(англійська,

іспанська)

англійська

мова

вища,

Старший

учитель

20

Клочко Олександр Петрович

Київський державний педагогічний інститут ім. М.П. Драго-

манова, 1996р

Спеціаліст

географія,

біологія

географія

вища,

Старший

учитель

16

Кублій Катерина Василівна

Київський державний педагогічний інститут ім.

О.М. Горького.

1984

Спеціаліст

математика

математика

вища,

Старший

учитель

29

Бойко Ніна Юріївна

Вінницький державний педагогічний інститут ім. М.Острожсь-

Кого,1983р

Спеціаліст

математика

математика

вища,

Старший

учитель

28

Забудько Василь Володимирович

Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини 1973р

Спеціаліст

математика

математика

вища,

Старший

учитель

25

Даценко Світлана Олександрівна

Тамбовський ордена “Знак пошани” державний педагогічний інститут, 1993р

Спеціаліст

математика

математика,

інформа-

тика

перша

12

Гонтар Наталія Іванівна

Київський державний педагогічний інститут ім.

О.М. Горького,

1984

Спеціаліст

історія,

суспіль-ствознавство,

методи виховної роботи

історія

вища,

Старший

учитель

28

Животівська Ірина Олександрівна

Київський державний педагогічний інститут ім. М.П. Драго-

манова, 1994р

Спеціаліст

історія

і право

правоз-

навство,

історія

вища,

Старший

учитель

17

Марченко Світлана Анатоліївна

Київський державний педагогічний інститут ім. М.П. Драго-манова, 1998р

Спеціаліст

всесвітня

історія

історія,

людина

і світ

перша

13

Шпак Валентина Андріївна

Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини 1990р

Спеціаліст

біологія

біологія,

екологія

вища,

Старший

учитель

26

Костенко Галина Василівна

Черкаський державний педагогічний інститут ім. 300-річчя возз’єднання України з Росією, 1972р

Спеціаліст

біологія

хімія

хімія,

приро-

дознавство

вища,

Старший

учитель

40

Коломієць Олег Олексндрович

Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини, 1995р

Спеціаліст

праця і

фізика

фізика,

астрономія

перша

15

Мантач Інна Петрівна

Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини,

1996р

Спеціаліст

трудове

навчання,

фізика

фізика,

астрономія

перша

16

Литвинець

Іван Митрофанович

Черкаський державний педагогічний інститут ім. 300-річчя возз’єднання України з Росією, 1983р

Спеціаліст

фізична

культура

фізична

культура

вища,

вчитель

методист

32

Котик Олександр Володимирович

Київський державний інститут фізичної культури. 1992р

Спеціаліст

фізична

культура

фізична

культура,

Захист Вітчизни

вища,

Старший

учитель

20

Гуртовенко Павло Васильович

Київський державний педагогічний інститут ім.

О.М. Горького.

1991р

Спеціаліст

загально-

технічні

дисципліни

та праця

трудове

навчання

вища,

Старший

учитель

30

Малій Людмила Дмитріва

Національний педагогічний університет ім. М.П. Драго-манова, 2009р

Спеціаліст

англійська

мова

англійська

мова

вища,

Старший

учитель

21

Крамар Алла Миколаївна

Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини. 1997р

Спеціаліст

початкове

навчання

вчитель

початко-вого

навчання

вища

20

Коляда Ірина Вікторівна

Київський державний педагогічний інститут ім.

О.М.Горького,

1990р

Спеціаліст

педагогіка

і методи

початкового

навчання

вчитель

початко-вого

навчання

вища,

Старший

учитель

22

Кійченко Тамара Володимирівна

Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини. 1997р

Спеціаліст

початкове

навчання

вчитель

початко-вого

навчання

вища

28

Забудько Галина Володимирівна

Київський державний педагогічний інститут ім.

О.М. Горького.

1985р

Спеціаліст

початкове

навчання

вчитель

початко-вого

навчання

вища,

Старший

учитель

34

Сович Люба Василівна

Київський державний педагогічний інститут ім.

О.М. Горького.

1968р

Спеціаліст

початкове

навчання

вчитель

початко-вого

навчання

вища,

Старший

учитель

36

Кравець Марія Григорівна

Ржищівське педагогічне училище МО УРСР, 1989

Молодший спеціаліст

шкільний

відділ

вчитель

початко-вого

навчання

спеціаліст,

Старший

учитель

44

Науменко Віра Михайлівна

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний інститут ім.Т.С. Ско-вороди, 1996р

Спеціаліст

початкове

навчання

вчитель

початко-вого

навчання

вища,

Старший

учитель

21

Даценко Олена Іванівна

Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини. 1990р

Спеціаліст

педагогіка

та методи

початкового

навчання

вчитель

початко-вого

навчання

вища,

Старший

учитель

22

Шпуляр Людмила Миколаївна

Національний педагогічний університет ім. М.П. Драго-

манова, 2001р

Спеціаліст

початкове

навчання

педагог-

організатор,

індиві-

дуальне

навчання

перша

10

Соловей Наталія Миколаївна

Київський державний педагогічний інститут ім.

О.М. Горького.

1980р

Спеціаліст

українська

література

вихователь

групи продовже-

ного дня

вища

Старший

учитель

31

Іщук Світлана Сергіївна

Переяслав-Хмельниький філіал КДПІ ім.О.М. Горь-

Кого, 1991р

Спеціаліст

педагогіка

та методи

початкового

навчання

вихователь

групи продовже-

ного дня,

вчитель

початко-вого

навчання

вища

20

Шевчук Олена Валентинівна

Національний педагогічний університет ім. М.П. Драго-манова, 2000р

Спеціаліст

початкове

навчання

вихователь

групи продовже-

ного дня,

індиві-

дуальне

навчання

перша

12

Стрільник Марина Володимирівна

Національний педагогічний університет ім. М.П. Драго-манова, 1994р

Спеціаліст

російська

мова,

практичний

психолог

практич-

ний

психолог,

індиві-

дуальне

навчання

вища,

психолог

методист

18

Клапченко Світлана Леонідівна

Київський державний лінгвістичний університет, 1999

Спеціаліст

німецька та англійська мови,

зарубіжна

література

німецька

мова,

англійськамова

перша

17

Самофал Людмила Василівна

Національний педагогічний університет ім. М.П. Драго-манова, 2004р

Спеціаліст

географія,

основи

економіки

та екології

вихователь

групи продовже-

ного дня,

економіка

друга

7

Рій Тетяна Анатоліївна

Національний педагогічний університет ім. М.П. Драго-манова, 1999р

Спеціаліст

біологія

вихователь

групи продовже-

ного дня,

перша

11

Чернушенко Віта Вікторівна

Національний педагогічний університет ім. М.П. Драго-манова, 2007р

Спеціаліст

дифекто-

логія,

практичний

психолог

соціальний педагог,

індиві-

дуальне

навчання

друга

3

Баліцький Микола

Васильович

Київський державний педагогічний інститут ім.

О.М. Горького,

1984р

Спеціаліст

історія,

суспільство-

знавство

та методи

виховної

роботи

історія,

Київщино-

знавство

перша

14

Кобзар Олена Василівна

Український державний педагогічний університет ім..М.П.Драго-

манова, 1996р

Спеціаліст

українська і російська мови

та літератури

українська

мова

вища

16

Пилипчук Надія Сергіївна

Уманське медичне училище,1985

Молодший спеціаліст

медична

сестра

Захист Вітчизни (медицина)

спеціаліст

2

Кiлькiсть переглядiв: 1010

Коментарi