• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість


Вітаємо
переможців
обласних олімпіад

у 2012-2013 н.р.



7 клас – Воскобійник Влада
математика – ІІІ місце

9 клас – Стрільник Юлія
правознавство – ІІІ місце

10 клас – Чужик Валерія
хімія – ІІІ місце

10 клас – Чужик Валерія
правознавство – ІІІ місце

11 клас – Бондаренко Анна
правознавство – ІІ місце

11 клас – Бондаренко Анна
образотворче мистецтво – ІІІ місце

11 клас – Лукашенко Максим
фізична культура – ІІ місце

Наш боксер - найсильніший

/Files/images/P1190756.JPG

Цимбал Богдан, учень 4-А класу

1 місце в спортивних змаганнях із боксу між учнями 2002 року народження на Кубок м.Жашкова,грудень 2012р.



Здійснення мрій Влади Воскобійник

Ще вчора моя мрія була нездійсненною,а сьогодні я отримала надзвичайний подарунок-побувати на острові Крит Грецької Республіки

/Files/images/SAM_1287.JPG

Із поїздки я привезла позитивні враження від теплого Середземномор’я,екскурсій місцями античної культури,чудових умов проживання в комфортабельному готелі «Марілена».Це не просто був відпочинок,екскурсії, знайомства,це віра в те,що існує в цьому бентежному світі доброта й безкорисливе почуття любові,віри й справедливості

Саме на Криті я відчула необхідність знання англійської мови,вміння спілкуватися та зрозуміла,що безмежно люблю Україну.

І хоча я побувала на Криті лише тиждень,вражень від цієї поїздки мені вистачить надовго. Я вдячна всім,хто був причетний до її організації.

/Files/images/SAM_1362.JPG



/Files/images/SAM_1355.JPG

Найкращий бомбардир 2012 року

/Files/images/SDC13475.JPG

Степанець Дімітрій Олегович,2001 року народження,учень 6-А класу.

Класний керівник-Костенко Г. В.

Тренер по футболу-Дзисюк С. В.

Степанець Діма займається футболом 5 років.Брав участь у футбольних матчах за команду «Хілд-Любомир»(вікова категорія-2000 р.н.) у містах Мукачево,Львів, Іллічівськ, Скадовськ,Рокитне та ін.

Нагороджений 7 медалями,зокрема за 1 місце в Міжобласному кубку ФК «Хілд-Любомир» у 2012році,за 2 місце в юнацькому футбольному турнірі пам’яті О.Авдєєва в Іллічівську. У 2012 році Дімітрій також нагороджений найціннішою відзнакою-«Найкращий бомбардир».

/Files/images/SDC13477.JPG

Вітаємо переможців районних олімпіад із основ наук у 2012-2013 н.р.:

/Files/images/SDC13915.JPG

із біології :

9 клас – Полотняк Ірина – ІІ місце

10 клас – Чужик Валерія – ІІІ місце

11 клас – Рибчук Аліна – ІІ місце

з української мови та літератури :

9 клас – Стрільник Юлія – І місце

11 клас –Бондаренко Анна – ІІІ місце

із фізики:

7 клас – Погоріла Ольга – ІІ місце

8 клас – Мантач Денис – І місце

9 клас – Полотняк Ірина – І місце

10 клас – Чужик Валерія - ІІ місце

з історії

8 клас – Писарчук Анастасія – І місце

9 клас – Лебідь Анастасія – ІІ місце

10 клас – Юречко Сергій - ІІІ місце

11 клас – Гуртовенко Валерія – ІІ місце

з англійської мови:

8 клас – Писарчук Анастасія – І місце

9 клас – Стрільник Юлія – І місце

10 клас – Чужик Валерія - ІІ місце

11 клас – Гуртовенко Валерія – І місце

з німецької мови:

8 клас – Піскун Таїса – І місце

9 клас – Полотняк Ірина – ІІ місце

10 клас – Боюка Руслан – І місце

11 клас –Делейчук Богдан – І місце

із математики

7 клас – Воскобійник Влада – І місце

9 клас – Полотняк Ірина – І місце

10 клас – Чужик Валерія – ІІІ місце

11 клас – Баліцький Олександр – І місце

з екології

10 клас – Лишавська Інна – ІІ місце

11 клас – Рибчук Аліна – ІІ місце

з хімії

7 клас – Воскобійник Влада – І місце

9 клас – Марченко Денис – ІІІ місце

10 клас – Чужик Валерія – І місце

11 клас – Макаревська Марія – ІІ місце

з астрономії

10 клас – Шульга Олександр – ІІІ місце

11 клас –Кондренко Віталій – І місце

з правознавства

9 клас – Стрільник Юлія – І місце

10 клас – Чужик Валерія – І місце

11 клас – Бондаренко Анна – І місце

з педагогіки та психології

11 клас – Бондаренко Анна – ІІ місце

з фізичної культури

11 клас – Мудренко Тетяна – І місце

11 клас – Лукашенко Максим – І місце

з інформаційних технологій

10 клас – Бердочник Ілона – ІІ місце

11 клас – Жабуровська Анна – ІІІ місце

з образотворчого мистецтва

7 клас – Погоріла Ольга – ІІІ місце

8 клас – Мантач Денис – ІІ місце

10 клас – Гейко Павліна – ІІІ місце

11 клас – Бондаренко Анна – І місце

із зарубіжної літератури

7 клас – Кононюк Роман – ІІ місце

9 клас – Стрільник Юлія – І місце

10 клас – Чужик Валерія – ІІ місце

11 клас – Гуртовенко Валерія – ІІІ місце

ВІТАЄМО

Переможців І етапу

ХІІІ Міжнародного конкурсу

з української мови ім. Петра Яцика у 2012-20130н.р.

3 клас – Мантач Данило – І місце

3 клас – Красовська Анастасія – ІІІ місце

4 клас – Алавнех Ангеліна – ІІ місце

5 клас – Булах Валерія – І місце

6 клас – Бабенко Альбіна – ІІ місце

7 клас – Погоріла Ольга – І місце

7 клас – Берідзе Ека – ІІ місце

9 клас – Стрільник Юлія – І місце

9 клас – Полотняк Ірина – ІІ місце

10 клас – Чужик Валерія – ІІ місце

ВІТАЄМО

переможців ІІІ етапу

Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім.Т.Г. Шевченка у 2012-2013 н.р.

5 клас – Булах Валерія – ІІІ місце

6 клас – Бабенко Альбіна – ІІ місце

7 клас – Берідзе Ека – ІІ місце

8 клас – Василіцька Влада – І місце

9 клас – Стрільник Юлія – ІІІ місце

11 клас – Нагаївська Ірина – І місце

Вітаємо переможців

районного етапу обласного конкурсу учнівської творчості

«Я – Київщини гордість і надія»

у 2012році

Номінація «Літературна творчість»

Мантач Данило - І місце, 3 клас, 8 років

Номінація «Живопис»

Вітасік Анастасія – І місце, 2 клас, 7 років

Бондар Ірина – І місце, 6 клас, 12 років

Номінація «Фотохудожник»

Нагаївська Ірина – І місце, 11 клас, 16 років

/Files/images/IMG_2784 веб.JPG

Мантач Данило – переможець обласного етапу

конкурсу «Я – Київщини гордість і надія!» у 2012році

Вітаємо

переможців обласного брейн-рингу

«Підліток і право» у 2012-2013 н.р.

Чужик Валерія ,10 кл.

Горкун Павло,10 кл.

Гуртовенко Валерія,11 кл.

Бондаренко Анна, 11 кл.

Шульга Олександр,11 кл.

Мантач Денис-лідер за участю в учнівських олімпіадах у 2013 році

Денис Мантач навчається у 8-А класі. Він дуже добра,щира людина. З ним приємно спілкуватися,він надійний товариш.
Денис старанний у навчанні. В цьому році він брав участь ІІ турі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, фізики, географії, хімії, образотворчого мистецтва.
З фізики він виборов І місце і дістав право брати участь у ІІІ турі.
Денис дуже творча людина,він гарно малює.Неодноразовий переможець конкурсів,які проводяться на районному та обласному рівнях.

/Files/images/IMG_2147.jpg

Паланський Максим - майбутній чемпіон по боксу

Паланський Максим, учень 8А класу порівняно недавно почав займатися боксом. Заняття цим видом спорту приносить йому задоволення. Максим уже має певні успіхи

Зокрема, І місце у УІІ відкритому турнірі, присвяченому ХХІУ річниці виведення радянських військ з Афганістану. І місце у Х відкритому турнірі пам’яті Героїв Радякського Союзу О.К. Клинківського та В.П. Подзігуна, в квітні 2013 року на ІІ Всеукраїнському турнірі присвяченому 374 річниці з дня народження гетьмана І. Мазепи Максим теж завоював І місце у своїй ваговій категорії і звання чемпіона.

Молодець ,Максим, так тримати!

Вітаємо переможців районних олімпіад
з основ наук в 2013-2014 н. р.

з біології

8 клас – Макаревський Олександр – І місце

9 клас – Писарчук Анастасія – ІІ місце

11 клас – Чужик Валерія – ІІІ місце

з української мови та літератури

7 клас – Бабенко Альбіна – І місце

8 клас – Берідзе Ека – І місце

10 клас – Стрільник Юлія – І місце

з фізики

7 клас – Гриньов Владислав – І місце

8 клас – Воскобійник Влада – І місце

10 клас – Марченко Денис – ІІІ місце

з історії

8 клас – Макаревський Олександр – ІІІмісце
9 клас – Писарчук Анастасія – І місце
10 клас – Стрільник Юлія - І місце

з англійської мови

8 клас – Воскобійник Влада – І місце
9 клас – Писарчук Анастасія – І місце
10 клас – Стрільник Юлія - ІІ місце
11 клас – Чужик Валерія – ІІ місце

з німецької мови

8 клас – Берідзе Ека – ІІ місце
9 клас – Піскун Таїса – І місце
10 клас – Нартікова Олена – І місце
11 клас –Боюка Руслан – І місце

з математики

6 клас – Киченко Євгеній – ІІ місце
7 клас – Сович Оксана – ІІІ місце
8 клас – Воскобійник Влада – ІІ місце
10 клас – Марченко Денис – ІІ місце
11 клас – Чужик Валерія – ІІ місце

з трудового навчання

11 клас – Шульга Олександр – І місце

з обслуговуючої праці

11 клас – Мукомел Марина – ІІІ місце

з екології

10 клас – Христевич Ілона – ІІ місце

11 клас – Лишавська Інна – І місце


з хімії

7 клас – Усенко Олеся – І місце
8 клас – Воскобійник Влада – І місце
9 клас – Писарчук Анастасія – ІІІ місце
10 клас – Марченко Денис – І місце
11 клас – Чужик Валерія – І місце

з правознавства

9 клас – Мацола Вікторія – І місце
10 клас – Стрільник Юлія – І місце
11 клас – Чужик Валерія – І місце

з економіки

11 клас – Ліщук Тетяна – ІІІ місце

з астрономії

10 клас – Ковалів Павло – І місце

11 клас –Шульга Олександр – ІІ місце

з географії

8 клас – Погоріла Ольга – І місце

10 клас – Костіцький Віктор – ІІІ місце

з інформаційних
технологій

8 клас – Ясінський Владислав – І місце
10 клас – Ковалів Павло – ІІ місце
11 клас – Бердочник Ілона – І місце

із зарубіжної літератури

7 клас – Усенко Олеся – І місце
9 клас – Писарчук Анастасія – ІІІ місце

з фізичної культури

11 клас – Кравчук Валерія – І місце
11 клас – Нечухрін Олексій – ІІІ місце

з образотворчого
мистецтва

8 клас – Мейта Алла – І місце
9 клас – Мантач Денис – ІІІ місце
10 клас – Нартікова Олена – ІІ місце

Вітаємо переможців І етапу
ХІІІ Міжнародного конкурсу
з української мови
ім. Петра Яцика у 2013-2014 н.р.

6 клас – Булах Валерія – І місце
8 клас – Берідзе Ека – І місце

10 клас – Бондар Руслана – І місце

11 клас – Гневуш Юлія – ІІІ місце

ВІТАЄМО

переможців ІІІ етапу
Міжнародного
мовно-літературного
конкурсу учнівської молоді
ім.Т.Г. Шевченка у 2013-2014 н.р.

6 клас – Булах Валерія – І місце
8 клас – Берідзе Ека – І місце
10 клас – Бондар Руслана – І місце
11 клас – Лишавська Інна – ІІІ місце

Вітаємо

переможницю конкурсу творчих робіт
«Тарас Шевченко –
володар у царстві духу» у 2013-2014 н.р.

10 клас – Стрільник Юлія – І місце

Вітаємо переможців
конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт
МАН України у 2013-2014 н.р.

1. 8 клас – Берідзе Ека – І місце
2. 9 клас – Писарчук Анастасія – І місце
3. 10 клас – Христевич Ілона – І місце
4. 11 клас – Бердочник І лона – І місце
5. 11 клас – Нечухрін Олексій – І місце

2014-2015 н.р.

Віаємо переможців районних предметних олімпіад з основ наук

/Files/images/schen2015/DSC06336.JPG

Вітаємо переможців

районної олімпіади

з біології

9 клас – Макаревський Олександр – ІІ місце
11 клас – Цимбал Дмитро – ІІІ місце

Вітаємо переможців

районної олімпіади

з фізики

8 клас – Гриньов Владислав – ІІ місце
9 клас – Воскобійник Влада – ІІ місце
10 клас – Мантач Денис – І місце
11 клас – Марченко Денис – І місце

Вітаємо переможців

районної олімпіади

з української мови

та літератури

7 клас – Булах Валерія – І місце
9 клас – Берідзе Ека – І місце
11 клас – Стрільник Юлія – І місце
8 клас – Бабенко Альбіна – ІІІ місце
10 клас – Паланська Аліна – ІІІ місце

Вітаємо переможців

районної олімпіади

з англійської мови

9 клас – Воскобійник Влада – І місце

10 клас – Писарчук Анастасія – ІІ місце
11 клас – Перникоза Ілля - ІІ місце

Вітаємо переможців

районної олімпіади

з німецької мови

8 клас – Усенко Олеся – ІІ місце
9 клас – Чисневич Юлія – ІІ місце
10 клас – Белінська Анастасія – І місце

11 клас – Нартікова Олена – І місце

Вітаємо переможців

районної олімпіади

з математики

6 клас – Заболотня Анастасія – ІІ місце
8 клас – Сович Оксана – ІІ місце
9 клас – Воскобійник Влада – І місце
10 клас – Мантач Денис – ІІ місце
11 клас – Марченко Денис – ІІ місце

Вітаємо переможців

районної олімпіади

з історії

8 клас – Бабенко Альбіна – ІІ місце
11 клас – Коротун Тетяна – І місце

Вітаємо переможців

районної олімпіади

з хімії

7 клас – Булах Валерія – ІІ місце
8 клас – Усенко Олеся – ІІ місце
9 клас – Воскобійник Влада – І місце
11 клас – Марченко Денис – І місце

Вітаємо переможців

районної олімпіади

з астрономії

10 клас – Мацола Вікторія – ІІ місце
11 клас – Ковалів Павло – І місце

Вітаємо переможців

районної олімпіади

з географії

9 клас –Макаревський Олександр – ІІ місце

Вітаємо переможців

районної олімпіад з екології

10 клас – Писарчук Анастасія – ІІІ місце

ВІТАЄМО

Переможців І етапу

ХІІІ Міжнародного конкурсу

з української мови

ім. Петра Яцика

4 клас – Іванова Дарина – ІІ місце

6 клас – Алавнех Ангеліна – ІІІ місце

6 клас – Заболотня Анастасія – ІІ місце

7 клас – Булах Валерія – ІІ місце

10 клас – Паланська Аліна – ІІ місце

11 клас – Бондар Руслана – ІІ місце

ВІТАЄМО

переможців ІІІ етапу

Міжнародного

мовно-літературного

конкурсу учнівської молоді

ім.Т.Г. Шевченка

6 клас – Алавнех Ангеліна – І місце
7 клас – Булах Валерія – І місце
8 клас – Сович Оксана – І місце
10 клас – Мантач Денис – ІІ місце
11 клас – Стрільник Юлія – І місце

Вітаємо переможців

конкурсу-захисту

науково-дослідницьких

робіт МАН України

11 клас Коротун Тетяна – І місце
11 клас – Рій Оксана – І місце
11 клас – Христевич Ілона – І місце
11 клас – Цимбал Дмитро – І місце

Кiлькiсть переглядiв: 2062

Коментарi